تبلیغات :
 پزشکی - لوازم پزشکی - سربکوبی صنعتی و پزشکی - شیلدینگ mri - تجهیزات پزشکی دژپاد

آموزش ضمن خدمت پرستاران جدی گرفته می شود

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران با تاکید بر اهمیت آموزش های ضمن خدمت جهت ارتقای شغلی پرستاران گفت : با تدبیر جدید معاونت درمان و اداره پرستاری وزارت بهداشت قرار است این نوع آموزش به پرستاران در بیمارستانها و مراکز درمانی صورت پذیرد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی ایرنا ، محمدباقر لاریجانی روز چهارشنبه در مراسم گرامیداشت روز پرستار اظهار داشت : تلاش می شود تا آموزشهای کاربردی در خصوص نوع برخورد و نحوه درمان بیماران با بیماریهای مزمن به پرستاران ارائه شود.

وی با اشاره به ظرفیت های بالای دانشگاه علوم پزشکی تهران و نیز جایگاه پرستاری تاکید کرد : گروه پرستاری نقش بسیار مهمی در اجرای برنامه حاکمیت بالینی دارد که در این زمینه در ماههای پایانی سال گذشته بر اساس مصوبات شورای عالی سلامت ، کدهای پرستاری در حوزه اخلاق پزشکی ابلاغ شد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران گفت : مطرح شدن این مبحث زمینه بسیار خوبی در اخلاقی‌تر شدن حرفه پرستاری ایجاد میکند.

لاریجانی در مورد ایجاد شبکه اخلاق در دانشگاه علوم پزشکی تهران افزود : شبکه اخلاق به زودی در همه دانشکده ها و بیمارستان‌های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی تهران گسترش یابد.

وی افزود: با توجه به پتانسیل‌های بسیار بالایی که در دانشگاههای علوم پزشکی تهران وجود دارد و جایگاه پرستاری که در سطح وزارت بهداشت مورد توجه قرار داشته ، قرار است در روزهای آینده خبرهای خوبی در این حوزه اعلام شود.

لاریجانی تصریح کرد : اکنون دانشکده پرستاری دانشگاه علوم پزشکی تهران با ۱۰۰ عضو هیات علمی و ۱۵۰۰ دانشجو در حوزه پرستاری فعالیت می‌کنند.

منبع : خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) / کد خبر ۳۰۳۲۵۸۹۶

تعداد بازدید : 773
 مقالات مرتبط :
 ارسال دیدگاه :

نام

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ایمیل
وبلاگ
دیدگاه